Poroje nebeliko sekso, gal žmona susirado meilužį? Kaip sužinoti?
Kai pora patiria savo seksualinio aktyvumo sumažėjimą, tai gali sukelti susirūpinimą ir sukelti klausimų apie savo partnerio ištikimybę. Jei atsidursite situacijoje, kai jūsų santykiuose trūksta intymumo, jums gali kilti klausimas, ar jūsų sutuoktinis rado ką nors kitą. Nors svarbu į šią temą žvelgti jautriai ir atvirai bendrauti, yra keletas ženklų ir strategijų, kurios gali padėti nustatyti, ar jūsų sutuoktinis susirado meilužį.
Kūnas:
Elgesio pokyčių atpažinimas: Vienas iš pirmųjų rodiklių, kad jūsų sutuoktinis galėjo susirasti meilužį, yra reikšmingas jų elgesio pokytis. Atkreipkite dėmesį į bet kokius staigius jų rutinos pokyčius, pavyzdžiui, daugiau laiko praleidžiant toli nuo namų ar slepiant savo buvimo vietą. Jie taip pat gali demonstruoti emocinį atstumą, tapti mažiau meilūs ar dažnai ginčytis. Šie pokyčiai gali būti raudonos vėliavos, kad jūsų santykiuose kažkas negerai.
Įtartini telefono įpročiai:
Kitas ženklas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra neįprastas telefono elgesys. Jei jūsų sutuoktinis pernelyg saugo savo telefoną, nuolat jį saugo ar saugo nuo jūsų, tai gali būti ženklas, kad jis kažką slepia. Jie taip pat gali pradėti gauti daugiau skambučių ar žinučių nelyginėmis valandomis. Nors labai svarbu gerbti vienas kito privatumą, drastiški telefono įpročių pokyčiai gali kelti susirūpinimą.
Pradėjo puoštis, sportuoti:
Kai kas nors užmezga romaną, jie dažnai stengiasi pagerinti savo fizinę išvaizdą. Jei jūsų sutuoktinis staiga pradeda daugiau dėmesio skirti savo išvaizdai, pavyzdžiui, dažniau lankytis sporto salėje, pirkti naujus drabužius ar keisti šukuoseną, tai gali būti ženklas, kad jis bando padaryti įspūdį kitam. Nors savęs tobulinimas ne visada rodo neištikimybę, verta paminėti, ar šie pokyčiai sutampa su kitu įtartinu elgesiu.
Konfrontacija ir atviras bendravimas:
Jei pastebėjote keletą iš šių požymių ir įtariate, kad jūsų sutuoktinis galėjo susirasti meilužį, labai svarbu į situaciją žiūrėti atsargiai. Užuot kaltinę ar peršokę prie išvadų, inicijuokite atvirą ir sąžiningą pokalbį. Išsakykite savo rūpesčius ir jausmus, leisdami sutuoktiniui pasidalinti savo perspektyva. Atminkite, kad bendravimas yra labai svarbus bet kokiuose santykiuose, o tiesioginis problemos sprendimas gali padėti jums abiem rasti sprendimą. Išvada: Nors seksualinio aktyvumo sumažėjimas gali kelti nerimą, tai nebūtinai reiškia, kad jūsų sutuoktinis susirado meilužį. Tačiau jei pastebėsite reikšmingų jų elgesio pokyčių, įtartinų telefono įpročių ir didesnio dėmesio jų išvaizdai, gali būti verta atvirai pasikalbėti apie savo rūpesčius. Nepamirškite į situaciją žiūrėti jautriai ir pagarbiai, nes atviras bendravimas yra labai svarbus palaikant sveikus santykius.